«
»

NB! Arveldame vaid sularahas!
 NB! MEIL ON TÖÖL MASSÖÖR ANU NING TA OOTAB OMA UUSI JA VANU KLIENTE!

Henna värvimine

Juuste värvimine hennaga ehk hennatamine
 
100% looduslikult juuste värvimine kasutades kvaliteetseid Hennaserai tooteid – henna, indigo, senna, amla, mis on pärit Indiast.
Henna sobib ka rasedatele, imetavatele emadele ja neile, kes on allergilised kõigile sünteetilistele juuksevärvidele. Aitab võidelda erinevate peanaha probleemidega nagu näiteks kõõm, dermatiit, psoriaas, peatab juuste väljalangemise ja soodustab juuste kasvu.
Segades juurde sennat, indigot, amlat, hibiskust on võimalik saavutada imeliselt läikivaid ja väga hea hallikatvusega loomulikke toone - kuldset, maasikablondi, vasekarva punast, punakaspruuni, pruuni, tumepruuni, musta.
Henna on püsivärv. Henna ei tee juukseid heledamaks.
Iga kliendi hennasegu tegemine algab juba 12 tundi enne juustele kandmist, kui sooviks on punakaspruunid, pruunid, tumepruunid toonid siis vahetult enne pealekandmist lisatakse segule indigo. Kuna teatud toonide puhul on henna mõjuaeg pikk siis on võimalik hennasegu peas koju minna ja see ise maha pesta.
Broneeri eelnevalt sobiv aeg tasuta konsultatsiooniks, et leida eelnevalt just Sulle sobiv toon ja sobiva koostisega henna segu.
Oled väga oodatud!
Juuksur Heidy
             
              HENNA HINNAKIRI
         
   
  Juuste värvimine hennaga (+ indigo, senna, amla). 
Hennasegu pealekandmise teenusena, klient peseb hennasegu peale vajalikku mõjuaega (2-...h)  ise kodus välja. Sennaga mõjuaeg (30 minutit) ja pesu kohapeal.
   
  Järelkasv või lühikesed juuksed - 25 € (sisaldab peapesu, kuivatust, hennasegu juustesse kandmist), 
koos lõikusega 40 € (sisaldab peapesu, lõikust, kuivatust, hennasegu juustesse kandmist)
   
  Õlgadeni juuksed – 30 € (sisaldab peapesu, kuivatust, hennasegu juustesse kandmist), koos lõikusega 45 € (sisaldab peapesu, lõikust, kuivatust, hennasegu juustesse kandmist)  
   
  Pikad juuksed – 35 € (sisaldab peapesu, kuivatust, hennasegu juustesse kandmist),
koos lõikusega 50 € (sisaldab peapesu, lõikust, kuivatust, hennasegu juustesse kandmist)